Zarządzenie nr 4/2021 Przewodniczącego Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa z dnia 30 marca 2021 r. w sprawie powołania zespołów egzaminacyjnych przeprowadzających egzaminy na uprawnienia budowlane w se
Zarządzenie nr 4/2021
Przewodniczącego Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej
Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
z dnia 30 marca 2021 r.
w sprawie powołania zespołów egzaminacyjnych
przeprowadzających egzaminy na uprawnienia budowlane
w sesji XXXVII – sesji wiosennej 2021 r.
Na podstawie § 6 ust. 2 i 3 „Regulaminu postępowania kwalifikacyjnego w sprawie nadawania uprawnień budowlanych” (załącznik do uchwały nr 17/R/19 Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa z dnia 16 października 2019 r.) oraz ust. 2 „Regulaminu powoływania członków zespołów egzaminacyjnych w sprawach nadawania uprawnień budowlanych” (stanowiącego Załącznik nr 8 do ww. „Regulaminu postępowania kwalifikacyjnego w sprawie nadawania uprawnień budowlanych”)
§1
Powołuję niżej wymienione zespoły egzaminacyjne – w celu przeprowadzenia egzaminu na uprawnienia budowlane w XXXVII sesji, wiosennej 2021 r.:
I.Zespół Egzaminacyjny Nr 1 dla specjalności konstrukcyjno-budowlanej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) projektowania bez ograniczeń, 2) projektowania w ograniczonym zakresie, 3) projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, 4) do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery A do litery C/, w składzie:
- Krzysztof Falkowski – przewodniczący
- Jarosław Werbel – członek
- Dariusz Kiluk – sekretarz
II.Zespół Egzaminacyjny Nr 2 dla specjalności konstrukcyjno-budowlanej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery D do litery Ł/, w składzie:
- Krzysztof Falkowski – przewodniczący
- Jarosław Werbel – członek
- Wojciech Sadowski – sekretarz
III.Zespół Egzaminacyjny Nr 3 dla specjalności konstrukcyjno-budowlanej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery M do litery S/, w składzie:
- Krzysztof Falkowski – przewodniczący
- Dariusz Kiluk – członek
- Wojciech Sadowski – sekretarz
IV.Zespół Egzaminacyjny Nr 4 dla specjalności konstrukcyjno-budowlanej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery T do litery Ż, 2) kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie/, w składzie:
- Krzysztof Falkowski – przewodniczący
- Dariusz Kiluk – członek
- Wojciech Sadowski – sekretarz
V.Zespół Egzaminacyjny Nr 5 dla specjalności inżynieryjnej mostowej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
2) kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie/, w składzie:
- Jerzy Tadeusz Drapa – przewodniczący
- Wojciech Rębacz – członek
- Marek Gwiazdowski – sekretarz
VI.Zespół Egzaminacyjny Nr 6 dla specjalności inżynieryjnej drogowej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) projektowania bez ograniczeń, 2) projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, 3) kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery A do litery K/, w składzie:
- Marek Gwiazdowski – przewodniczący
- Piotr Łukjańczuk – członek
- Jerzy Tadeusz Drapa – sekretarz
VII.Zespół Egzaminacyjny Nr 7 dla specjalności inżynieryjnej drogowej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery L do litery Ż/, w składzie:
- Marek Gwiazdowski – przewodniczący
- Piotr Łukjańczuk – członek
- Jerzy Tadeusz Drapa – sekretarz
VIII.Zespół Egzaminacyjny Nr 8 dla specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych /osoby zdające na uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń/, w składzie:
- Marek Gwiazdowski – przewodniczący
- Jerzy Piotr Mietliński – członek
- Witold Chodkiewicz – sekretarz
IX.Zespół Egzaminacyjny Nr 9 dla specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej /osoby zdające na uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń/, w składzie:
- Krzysztof Falkowski – przewodniczący
- Stanisław Ziółkowski – członek
- Marek Gwiazdowski – sekretarz
X.Zespół Egzaminacyjny Nr 10 dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych /osoby zdające na uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń/, w składzie:
- Tomasz Surowiec – przewodniczący
- Dariusz Mocarski – członek
- Wiktor Ostasiewicz – sekretarz
XI.Zespół Egzaminacyjny Nr 11 dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) projektowania bez ograniczeń,
2) projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń– o nazwiskach rozpoczynających się od litery A do litery R, w składzie:
- Waldemar Mieczysław Paprocki – przewodniczący
- Mirosław Matusik – członek
- Grażyna Siemiończyk – sekretarz
XII.Zespół Egzaminacyjny Nr 12 dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń– o nazwiskach rozpoczynających się od litery S do litery Ż, 2) kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery A do litery Ł/, w składzie:
- Waldemar Mieczysław Paprocki – przewodniczący
- Mirosław Matusik – członek
- Dariusz Cezary Wawrentowicz – sekretarz
XIII.Zespół Egzaminacyjny Nr 13 dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń – o nazwiskach rozpoczynających się od litery M do litery Ż, 2) kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie/, w składzie:
- Waldemar Mieczysław Paprocki – przewodniczący
- Dariusz Cezary Wawrentowicz – członek
- Grażyna Siemiończyk – sekretarz
XIV.Zespół Egzaminacyjny Nr 14 dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) projektowania bez ograniczeń, 2) projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń/, w składzie:
- Tomasz Surowiec – przewodniczący
- Janusz Topolski – członek
- Wiktor Ostasiewicz – sekretarz
XV.Zespół Egzaminacyjny Nr 15 dla specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych /osoby zdające na uprawnienia budowlane do: 1) kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń, 2) kierowania robotami budowlanymi w ograniczonym zakresie/, w składzie:
- Tomasz Surowiec – przewodniczący
- Janusz Topolski – członek
- Wiktor Ostasiewicz – sekretarz
§2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem wydania.
Rozwiń Metryka
Podmiot udostępniający informację: | Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa |
---|---|
Data utworzenia: | 2021-04-02 |
Data publikacji: | 2021-04-02 |
Osoba sporządzająca dokument: | POIIB |
Osoba wprowadzająca dokument: | Paweł Dąbrowski |
Liczba odwiedzin: | 455 |