Delegaci na Okręgowe Zjazdy - 2022-2026

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 grudnia 2021

 

Lp.

Numer członkowski

Nazwisko

Imiona

1

PDL/IS/0109/16

Beata

Ambrożej

2

PDL/IS/0129/09

Leszek Antoni

Andrulewicz

3

PDL/BD/0012/01

Anna

Andruszkiewicz

4

PDL/BD/0015/01

Zbigniew

Andruszkiewicz

5

PDL/BO/0007/19

Krzysztof

Bańkowski

6

PDL/BO/0113/12

Tomasz

Bartoszuk

7

PDL/BD/0105/12

Rafał Stanisław

Bigda

8

PDL/BO/0095/11

Marcin

Bikowski

9

PDL/BO/0126/18

Łukasz

Bilbin

10

PDL/IS/0100/01

Grzegorz

Bogojło

11

PDL/BM/0114/15

Wojciech Julian

Bołbot

12

PDL/BO/0234/09

Mariusz

Borowski

13

PDL/IS/0045/05

Jakub

Bruliński

14

PDL/IS/0059/15

Kinga Luiza

Bukłacha-Klimaszewska

15

PDL/BO/0151/01

Jerzy

Bukowski

16

PDL/BO/0184/01

Zdzisław

Chmielewski

17

PDL/IE/0067/15

Patryk

Ciszewski

18

PDL/IS/0231/06

Krzysztof

Ciuńczyk

19

PDL/BO/0066/17

Paweł

Cylwik

20

PDL/BD/0113/13

Piotr

Dobrzyński

21

PDL/BO/0082/19

Tomasz

Dyga

22

PDL/BO/0311/01

Adam

Dziejma

23

PDL/IS/0142/05

Andrzej

Falkowski

24

PDL/BO/0333/01

Krzysztof

Falkowski

25

PDL/IS/0357/01

Jacek Andrzej

Frąckiewicz

26

PDL/BO/0007/07

Krzysztof

Gleba-Zawadzki

27

PDL/BO/0172/05

Andrzej

Golonko

28

PDL/BM/0194/06

Mariusz

Grabowski

29

PDL/IE/0022/17

Karol

Gromak

30

PDL/BD/0074/06

Wojciech

Grzybowski

31

PDL/BD/1968/02

Marek

Gwiazdowski

32

PDL/BO/0131/05

Jan Krzysztof

Hahn

33

PDL/BO/0473/01

Lucyna

Huryn

34

PDL/BD/0012/10

Mariusz

Jamiołkowski

35

PDL/IS/0536/01

Waldemar

Jasielczuk

36

PDL/BO/0173/08

Marek

Jeromin

37

PDL/IS/0126/08

Jacek

Just

38

PDL/IS/0010/10

Piotr

Kaczyński

39

PDL/BO/0003/09

Tomasz

Kamiński

40

PDL/IE/0583/01

Wojciech

Kamiński

41

PDL/BO/0092/10

Marcin

Kijek

42

PDL/IS/1998/02

Bogusław

Kiluk

43

PDL/IE/0158/15

Adam

Klimaszewski

44

PDL/BO/0165/07

Tomasz

Klimaszewski

45

PDL/BO/2001/02

Ryszard

Klimek

46

PDL/BO/0631/01

Sławomir

Klimko

47

PDL/IE/0242/07

Mariusz

Kłokowski

48

PDL/BO/0186/06

Grzegorz

Korszak

49

PDL/IS/0117/06

Agnieszka Katarzyna

Kozłowska

50

PDL/IS/0058/05

Sylwia

Kozłowska-Kaliś

51

PDL/IS/0124/17

Marta

Krajewska

52

PDL/IE/0116/16

Piotr

Krasowski

53

PDL/BO/0008/16

Wojciech

Krawczuk

54

PDL/BO/0098/12

Kamil

Krupkowski

55

PDL/WM/0740/01

Ryszard Feliks

Kruszewski

56

PDL/IE/0018/09

Michał

Kuczyński

57

PDL/BO/0126/04

Anna Maria

Lebiedzińska - Łuksza

58

PDL/BD/0027/09

Krystyna

Lipińska

59

PDL/IS/0160/09

Edyta

Łysenko

60

PDL/BO/0146/18

Karolina

Maciak

61

PDL/BM/0075/16

Krzysztof

Maciak

62

PDL/BD/0855/01

Tadeusz Andrzej

Maciak

63

PDL/IS/0895/01

Mirosław

Matusik

64

PDL/BO/2049/02

Małgorzata

Micał

65

PDL/BO/0920/01

Szczepan

Mierzejewski

66

PDL/BO/0139/09

Karol Paweł

Mor

67

PDL/IS/0141/03

Edward

Mostowski

68

PDL/IS/0067/13

Michał Piotr

Mostowski

69

PDL/BO/0064/19

Kamil

Nartowicz

70

PDL/IE/0088/11

Tomasz

Niedźwiecki

71

PDL/BO/0083/20

Mariusz

Niewiński

72

PDL/IS/0115/21

Piotr

Ofman

73

PDL/BO/0003/14

Tomasz Konrad

Olewiński

74

PDL/IE/1040/01

Wiktor

Ostasiewicz

75

PDL/IS/1061/01

Waldemar Mieczysław

Paprocki

76

PDL/BM/0014/10

Tomasz Marcin

Pawłowski

77

PDL/BD/0247/04

Grzegorz

Perkowski

78

PDL/BM/0114/10

Tomasz

Pietrzak

79

PDL/IS/1134/01

Danuta

Piszczatowska

80

PDL/IE/1200/01

Kazimierz

Płazak

81

PDL/IE/0112/09

Tomasz Jacek

Płazak

82

PDL/BM/1291/01

Wojciech

Rębacz

83

PDL/IE/0186/09

Robert Zbigniew

Rogowski

84

PDL/BO/0169/06

Przemysław

Ryciuk

85

PDL/BO/0007/13

Elżbieta

Sacharewicz

86

PDL/BO/1299/01

Wojciech

Sadowski

87

PDL/BO/0033/11

Mariusz

Samojluk

88

PDL/BO/0128/17

Paweł

Sawczuk

89

PDL/BO/0051/04

Adam

Sawicki

90

PDL/IS/1346/01

Grażyna

Siemiończyk

91

PDL/BD/0106/20

Aleksy

Siwik

92

PDL/IE/0132/09

Paweł Ireneusz

Stasiak

93

PDL/BO/0120/11

Marcin

Stefanowicz

94

PDL/IE/0094/15

Marcin Andrzej

Sulkowski

95

PDL/IE/0614/03

Tomasz

Surowiec

96

PDL/IS/1467/01

Grażyna

Sykała

97

PDL/BO/0142/13

Marcin

Szaniawski

98

PDL/IS/1503/01

Ryszard

Sztuka

99

PDL/IS/0112/10

Piotr

Szutkiewicz

100

PDL/BO/0110/13

Mariusz

Truszkowski

101

PDL/BO/2173/02

Wiesław

Wasilewski

102

PDL/IE/0139/10

Agnieszka

Wawdziejczuk

103

PDL/IS/1631/01

Dariusz

Wawrentowicz

104

PDL/BD/0032/21

Kamil

Wierciszewski

105

PDL/IS/0261/04

Wojciech Konrad

Wojtanis

106

PDL/BO/1715/01

Andrzej Józef

Wszeborowski

107

PDL/IS/0106/08

Regina

Zabłudowska

108

PDL/BO/0025/09

Tomasz

Zembko

109

PDL/BO/0046/06

Kamil

Zimiński

110

PDL/BD/0123/11

Piotr

Żabicki

111

PDL/BO/0108/15

Rafał

Żendzian

112

PDL/BO/0180/07

Agnieszka

Żero

113

PDL/IS/0174/19

Franciszek Krzysztof

Żero

114

PDL/BO/0003/08

Wojciech

Żero

115

PDL/IS/0016/15

Radosław

Żołądkowicz

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Podlaska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa
Data utworzenia:2021-12-20
Data publikacji:2021-12-20
Osoba sporządzająca dokument:POIIB
Osoba wprowadzająca dokument:Paweł Dąbrowski
Liczba odwiedzin:810